TRY  
Türkçe  

Ozat Yatırım & Ortaklığı

Yayınlanma Tarihi: 18/04/2020

Kendi Aracınızla Para Kazanın

 

Kendi aracınızı kiralayarak ve tüm bakımlarını yaptırarak para kazanmak istemez misiniz? Bunun için yurt içi ve yurt dışından gelen tüm müşterilere araç kiralama ve transfer hizmeti sunan Ozat Rent a Car olarak, kişilerin hususi araçlarını yıllık olarak kiralayarak kişilerin kendi aracı ile para kazanmasına imkan sunuyoruz. Oldukça basit olan sistemimizde kendi aracınızı sözleşmeli olarak kiraya verdiğiniz andan itibaren kazanmaya başlayacağınızdan ve kazançlı çıkacağınızdan hiçbir şüpheniz olmasın.

 

Hangi Araçları Kiraya Alıyoruz?

Kiraya vermek istediğiniz aracınızın 2015 model ve üstü olması ve hiçbir pert kaydı olmaması gerekiyor. Bu şartları sağlayan tüm araçların kilometrelerine ve modellerine bakmadan ücretsiz olarak eksper raporlarını alıyor ve belirlenen aracın piyasa değerini araç sahibi ile birlikte belirleyerek, araca tamamen hakkettiği değeri biçiyoruz. Bu sayede kiralama sözleşmesi bittiğinde aracın boya durumundaki değişiklikleri ve hasarı görerek ona göre bir değer kaybı biçiyor ve araç sahibine gerekli yardım ve imkanları sağlıyoruz.

 

Değer Kaybını Alıyoruz

Kiralama süresince oluşan kaza ve değişim durumlarında, sizin için sigortadan değer kaybını alıyor ve aracınızın değerini kaybetmesinin önüne geçiyoruz.

 

Örneğin, kiralamaya sunulacak araçta 2 parça boya bulunuyor ve kullanımına bakılarak piyasa değeri 95.000 TL olarak belirleniyor. Kiralama sözleşmesi 1 yılın sonunda dolduğunda kiralama süresince oluşan hasar kayıtlarını ve parça boyalarını hesaplıyoruz. Bu noktada araç 15.000 TL gibi bir değer kaybına uğramış oluyor.

 

Bu durumda, kiralama süresince gerçekleşen 3 kazanın sigortadan değer kaybı alınarak araç sahibinin haklarını koruyor ve zararını karşılıyoruz. Değer kayıpları sigorta şirketleri tarafından direkt olarak arabanın ruhsat sahibin IBAN numarasına gönderiliyor. Fakat araçların sigortadan değer kaybı alabilmesi için de belli başlı şartlar bulunuyor, bunlar:

-Aracın 5 yaşını aşmamış olması,

-150.000 km’yi geçmemesi

-Kazadan etkilenen parçanın daha önce kaza kaydının ya da boya değişiminin olmaması.

 

Aynı zamanda sunduğumuz sözleşmelerde değer kayıpları ve sözleşme bitiminde araçların satış durumu ile ilgili de sizleri koruyoruz. Örneğin, 95.000 TL’lik aracınız kiralama sürecinin sonunda oluşan 15.000 TL’lik değer kaybı sigorta tarafından ödendiğinde aracınız 80.000 TL’ye alıcı bulabiliyorsa, şirket olarak herhangi bir ceza ödemiyoruz. Fakat 80.000 TL yerine 75.000 TL’ye alıcı bulunması durumunda, şirket olarak aradaki bu 5.000 TL’lik farkın ödemesini şirket olarak sizlere yapıyoruz.

 

Tamamen Güvenli

Aracınızı kiraya verdikten sonra aracınızla oluşabilecek herhangi bir yasa dışı işlem ya da durumda araç sahibi olarak herhangi bir güvenlik sıkıntısı ile karşılaşmayacağınızı garanti ediyoruz!

 

Aracınızı kiraya verir vermez, ruhsat sahibi (araç sahibi) ile yapılan sözleşmeden sonra aracın emniyet ve maliye kaydını yapıyor ve sonrasında aracınızı kiralayan müşterilere KABİS kaydı oluşturuyor ve müşteri ile de ayrı bir sözleşme yapıyoruz. Bu sayede aracınız kiralama sırasında herhangi bir suça karışırsa, yapılan sözleşmeler ve kayıtlar ile emniyet o süreçte aracın kirada olduğu ve kim tarafından kiralandığı görerek tüm bilgilere erişebiliyor.

 

Yani bu tarz bir durumda her şey kayıtlı ve sistemli yürüdüğü için, emniyete imzalanan sözleşmeleri ve bilgileri teslim ederek ruhsat sahibinin güvenliğini sağlıyor ve kötü bir durum yaşanmasının önüne geçiyoruz.

 

Ödemeleriniz Güvende

Aracınız ile para kazanmaya teslimden hemen sonra kolay bir şekilde başlayabiliyorsunuz. Kiraya vermek istediğiniz aracı teslim aldığımız tarihten itibaren 5 gün içerisinde aracın gerekli servis kontrollerini yapıp ve GPRS takip sistemlerini yerleştiriyor ve 6. İş gününde ilk ödemeyi ruhsat sahibinin IBAN’ına yatırıyoruz. Daha sonraki ödemeler düzenli olarak her ayın 20’si ile 25’i arasında IBAN hesaplarına yatırılıyor.

 

Eğer kiraladığınız aracın ödemesini elden almak istiyor ya da başka bir IBAN hesabına geçirilmesini istiyorsanız, her ödemede ruhsat sahibinin imza atması gerekiyor.

 

Cezaları da Biz Karşılıyoruz

Aracınızı sözleşmeli olarak kiraya verdiğiniz sürede oluşan tüm trafik ve karayolları cezalarını Ozat Car olarak biz ödüyoruz.

 

Sözleşmeyi Fesih Etme

Hususi aracınızı kiralamak için yapılan 1 yıllık sözleşmede şirket tarafından ödemelerin gününde yapılmaması durumunda, kiralayan sözleşmeyi fesih edebilir.

 

Bunun haricinde ödemelerin gününde yatması ve kiralamada 3 ay süre dolduktan sonra aracınızı 21 gün öncesinden yazılı beyanda bulunarak geri isteyebilirsiniz. Bu noktada kiradaki araç, hiçbir ceza çıkmadan 21 iş günü içerisinde ruhsat sahibine teslim edilmektedir.

 

Aracınızın Bakımı Bize Ait

Aracınızı kiraya verdikten sonra 10.000 km bakımı ve araç muayenesi şirketimiz tarafından karşılanıyor. Kiralanan aracın eğer kendi yetkili servisinde garantisi sürüyorsa, garanti konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamamanız adına tüm işlemleri yetkili serviste yaptırıyoruz. Aracınız 3 yaşını doldurduysa ya da garanti kapsamı dışında ise de araçların tüm bakımlarını (ağır bakım dahil) kendi servisimizde yaptırıyoruz.

 

Kiralama süresince herhangi bir sıkıntı yaşamadan, araçların bakım ve muayenelerini aksatmadan düzenli bir şekilde yaptırıyor ve sözleşme sonunda size teslim ediyoruz.

 

 

Son Haberler

Filo Araç Kiralama Fiyatlar 7/24 Araç Kiralama

Merhaba fiyat teklif çalışmamız aşagıdaki gibidir. aylık 4500 km sınırlı ve 20.05.2020  gününe ka...

Adrese 7/24 araç teslimatı

ozatrentacar dan adrese teslim araclar...

7/24 Rent A Car

Ozat Rent A Car Olarak İstanbul'da 24 saat hizmet vermekteyiz, Aracınızı 7/24 adrese teslim kiralama yapabilirsini...

Ozat Yatırım & Ortaklığı

Kendi Aracınızla Para Kazanın   Kendi aracınızı kiralayarak ve tüm bakımlarını yaptırarak para kazanmak ist...

Yenibosna Rent a Car

İstanbul Halkalı rent a car, aile tipine uygun araçlara sahip geniş bir araç filosuna sahiptir. Ayrıca şe...

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.ozatrentacar.com.tr/ © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır -